Szukaj

Akademia Strony Dobra

Technologia w służbie Ewangelizacji

Produkcja filmowa

Podejrzymy w pracy zawodowców, ucząc się od nich, jak tworzyć przejmujące filmy

Technika sceniczna

Odkryj podstawy akustyki, oświetlenia i przygotuj niesamowity show

Działania promocyjne

Przygotowywanie grafik, social media, strony internetowych i aplikacje webowe

Głosić współczesnym językiem​!

Witamy w Akademii Strony Dobra

Miejscu, gdzie pasja i technologia spotyka się z wiarą

Akademia Strony Dobra skierowana jest do młodych katolików (w wieku między 14 a 25 lat), ludzi zaangażowanych w Kościele, szczególnie członków ruchów młodzieżowych: Ruchu Światło-Życie, Ruchu Apostolstwa Młodzieży, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Służby Liturgicznej a także innych wspólnot. Warunkiem uczestnictwa w Akademii jest potwierdzenie przez księdza z parafii lub moderatora twojej wspólnoty.

Zajęcia Akademii są bardzo zróżnicowane. Część teoretyczna może być zrealizowana online lub stacjonarnie (np. w Kinie Arka lub w centrum Krakowa). Poza częścią teoretyczną są też zajęcia praktyczne, które mogą odbywać się w różnych miejscach, przy okazji różnych wydarzeń. Uczestnicy są o nich informowani i spośród chętnych wybierane są grupy zadaniowe.

Wszystkie zajęcia realizowane w ramach Akademii są darmowe. Jednak uczestnicy będą musieli dotrzeć do miejsca zajęć na swój koszt.

Oczywiście, że TAK. Część zajęć teoretycznych będzie zdalnie. Może się również zdarzyć, że zajęcia praktyczne będą odbywać się gdzieś niedaleko ciebie (zwłaszcza jeśli mieszkasz w Archidiecezji Krakowskiej). A może Ty wymyślisz jakiś projekt, który zrealizujemy w Akademii?

Każdy uczestnik Akademii musi zarejestrować się sam. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się cała wspólnota. Warto wówczas skontaktować się z nami po za formularzem, aby ustalić możliwości współpracy.

Ścieżki rozwoju

Dołączając do Akademii Strony Dobra, każdy uczestnik wybiera sobie jedną ścieżkę rozwoju.

PRODUKCJA FILMOWA

Chcesz zareklamować jakieś wydarzenie albo wspólnotę? Najlepiej zrobić to za pomocą filmu. W naszej Akademii poznasz sekrety produkcji filmowej od pomysłu po publikację.

TECHNIKA SCENICZNA

Poznasz tajniki nagłośnienia. Nauczysz się myśleć i działać prawdziwy akustyk. Ale na scenie ważne jest też światło, efekty, animacje. Przygotowanie wspaniałego show nie będzie stanowiło dla ciebie żadnego problemu.

DZIAŁANIA PROMOCYJNE

Przygotowanie strony internetowej, profesjonalnych grafik czy plakatów, promocja w social mediach – w naszej Akademii nauczysz się przygotowywać profesjonalne kampanie promocyjne.

Dołącz do Akademii Strony Dobra

Skip to content