Szukaj

Akademia Strony Dobra

Technologia w służbie Ewangelizacji

Produkcja filmowa

Podejrzymy w pracy zawodowców, ucząc się od nich, jak tworzyć przejmujące filmy

Technika sceniczna

Odkryj podstawy akustyki, oświetlenia i przygotuj niesamowity show

Działania promocyjne

Przygotowywanie grafik, social media, strony internetowych i aplikacje webowe

Głosić współczesnym językiem​!

Witamy w Akademii Strony Dobra

Miejscu, gdzie pasja i technologia spotyka się z wiarą

Akademia Strony Dobra skierowana jest do młodych katolików (w wieku między 14 a 25 lat), ludzi zaangażowanych w Kościele, szczególnie członków ruchów młodzieżowych: Ruchu Światło-Życie, Ruchu Apostolstwa Młodzieży, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Służby Liturgicznej a także innych wspólnot. Warunkiem uczestnictwa w Akademii jest potwierdzenie przez księdza z parafii lub moderatora twojej wspólnoty.

Zajęcia Akademii są bardzo zróżnicowane. Część teoretyczna może być zrealizowana online lub stacjonarnie (np. w Kinie Arka lub w centrum Krakowa). Poza częścią teoretyczną są też zajęcia praktyczne, które mogą odbywać się w różnych miejscach, przy okazji różnych wydarzeń. Uczestnicy są o nich informowani i spośród chętnych wybierane są grupy zadaniowe.

Wszystkie zajęcia realizowane w ramach Akademii są darmowe. Jednak uczestnicy będą musieli dotrzeć do miejsca zajęć na swój koszt.

Jeśli jednak chcesz wesprzeć nasze działania, zawsze możesz złożyć ofiarę na konto podane w stopce strony.

Oczywiście, że TAK. Część zajęć teoretycznych będzie zdalnie. Może się również zdarzyć, że zajęcia praktyczne będą odbywać się gdzieś niedaleko ciebie (zwłaszcza jeśli mieszkasz w Archidiecezji Krakowskiej). A może Ty wymyślisz jakiś projekt, który zrealizujemy w Akademii?

Każdy uczestnik Akademii musi zarejestrować się sam. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się cała wspólnota. Warto wówczas skontaktować się z nami po za formularzem, aby ustalić możliwości współpracy.

Nasze warsztaty

Wspólnie kreujemy świat pełen inspiracji, piękna i pozytywnej zmiany.

Ścieżki rozwoju

Dołączając do Akademii Strony Dobra, każdy uczestnik wybiera ścieżkę rozwoju.

AKADEMIA FILMU

Akademia Filmu to więcej niż tylko nauka tworzenia filmów – to misja ewangelizacji poprzez sztukę filmową. Nasze szkolenia nie tylko uczą technicznych aspektów produkcji filmowej, ale także inspirują uczestników do wyrażania swoich idei, wartości i przekonań za pomocą medium filmowego. Nasze projekty kładą nacisk na budowanie mostów między kulturami, tworząc dzieła, które dotykają serc i umysłów ludzi.

AKADEMIA DŹWIĘKU

Akademia Dźwięku to centrum, gdzie dźwięk staje się narzędziem ewangelizacji. Nasze szkolenia nie tylko uczą technik nagłaśniania i projektowania dźwięku, ale również kształtują uczestników w artystów, którzy potrafią przemawiać do ludzkich serc poprzez dźwięki. Poprzez projekty i działania praktyczne zachęcamy do wykorzystania potęgi dźwięku do wyrażania wartości, budowania wspólnoty i inspirowania zmiany społecznej.

AKADEMIA GRAFIKI

Akademia Grafiki to miejsce, gdzie sztuka wizualna staje się narzędziem ewangelizacji. Nasze szkolenia nie tylko uczą obsługi  profesjonalnych narzędzi graficznych, ale także zachęcają uczestników do wykorzystania grafiki komputerowej do wyrażania swojej wiary, idei i pasji. Poprzez projekty graficzne, kampanie społeczne i akcje edukacyjne, wspieramy twórców w budowaniu świata pełnego piękna, inspiracji i nadziei.

Dołącz do Akademii Strony Dobra

Rozpocznij swoją podróż do kreatywności i pozytywnej transformacji z Akademią Strony Dobra.

Skip to content