Szukaj
Matka Teresa. Nie ma większej miłości.
Dokument opowiada nie tylko o zmaganiach Matki Teresy w czasach opieki nad najbiedniejszymi z biednych, ale też o jej głębokiej relacji z jednym z największych świętych czasów nowożytnych – papieżem Janem Pawłem II.
Księga Ksiąg
Księga Ksiąg uczy dzieci ponadczasowych prawd moralnych i życiowych lekcji poprzez urzekające, oparte na Biblii przygody dwojga podróżujących w czasie dzieci i ich przyjaciela robota. Cofnij się w czasie z Krzysiem, Olą i Gizmo i przygotuj się na podróż życia!
The Chosen - sezon 3
Serial, który podbija świat, opowiadając Ewangelię z perspektywy ludzi, którzy spotkali Jezusa. Film przygotowany z niezwykłym rozmachem i dbałością o szczegóły. W naszej Sali kinowej można zobaczyć sezon 1, 2 i 3 z polskim lektorem.
Previous slide
Next slide

P R E M I E R A

Matka Teresa.
Nie ma większej miłości.

Matka Teresa z Kalkuty jest bez wątpienia jednym z duchowych gigantów XX wieku. Swoim życiem i służbą najuboższym oraz odrzuconym dała potężne świadectwo prawdziwej miłości chrześcijańskiej. 25 lat po jej śmierci powstał niezwykły dokument: Nie ma większej miłości – Matka Teresa. Film kręcono na pięciu kontynentach, wykorzystując niepublikowane dotąd archiwalia oraz pomoc apostolatu Misjonarek Miłości, dzięki czemu powstała zapierająca dech w piersiach wizualna podróż. Dokument opowiada nie tylko o zmaganiach Matki Teresy w czasach opieki nad najbiedniejszymi z biednych, ale też o jej głębokiej relacji z jednym z największych świętych czasów nowożytnych – papieżem Janem Pawłem II. To coś znacznie więcej niż film dokumentalny, to hołd dla postawy miłosiernej służby i drogowskaz dla wszystkich, którzy szukają nadziei w naszych niespokojnych czasach.

Nadchodzące seanse

  • Brak nadchodzącychseansów

W jaki sposób wziąć udział w pokazie?

Pokazy filmów w naszym kinie są darmowe.
Z powodu ograniczonej wielkości sali, należy wcześniej dokonać rezerwacji przez stronę internetową.
Rezerwacji można również dokonać osobiście w kancelarii parafialnej lub w zakrystii w kościele Arka Pana.

Gdzie jesteśmy?

ul. Obrońców Krzyża 1
31-831 Kraków

Wejście jak do kancelarii parafialnej od parkingu w kształcie ronda.

Chcesz zorganizować pokaz w innym terminie?

kino@stronadobra.pl

INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ W KANCELARII PARAFIALNEJ

tel. 12 680 82 01, 12 644 06 24

wtorek – piątek: 9:00 – 11:00 oraz 16:00 – 18:00
sobota: 10:00 – 11:00

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

Najczęściej zadawane pytania

Kino mieści się w budynku plabanii przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski – Arka Pana w Krakowie na ul. Obrońców Krzyża 1. Wejście tak samo, jak do kancelarii parafialnej. Stojąc na parkingu w kształcie ronda, mając kościół po prawej stronie, należy kierować się w lewo, po schodach w dół.

Zrezygnowaliśmy z drukowanych wejściówek. Aby wziąć udział w senasie, należy dokonać rezerwacji przez stronę internetową.

Udział w pokazie filmu jest darmowy. Po seanasie będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary. Dzięki temu możemy sfinansować działanie Kina (opłacić licencje, ZAiKS, zakupić nowy sprzęt), a także przekazać fundusze na duszpasterstwo młodzieży w naszej parafii. 

Filmy odtwarzane są z oryginalnych nośników DVD lub BlueRay. Czasem otrzymujemy od dystrybutora plik z filmem. Na publiczne odtwarzanie każdego filmu posiadamy licencję od polskiego dystrybutora. Pokazy są również zgłoszone w ZAiKS i ZAPA.

W naszym kinie nie ma reklam. Podana godzina to godzina rozpoczęcia filmu. Prosimy o przybycie kilka minut przed seansem. Nie ma możliwości wejścia w trakcie filmu.

Filmy w naszym kinie

Zostaw nam swój adres email!

Dzięki temu będziemy mogli w prosty sposób poinformować cię o nowościach w naszym Kinie. Będziesz na bieżąco z naszymi seansami i wydarzeniami w naszym Kinie. Nie przegapisz też żadnego nowego filmu. Będziesz też wiedzieć, co nowego pojawiło się na naszej stronie. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji lub zmienić adres.

Czym wyróżnia się nasze kino?

Ekran o szerokości 5 metrów

Projektor z laserowym źródłem światła

Nagłosnienie Yamaha

Skip to content