Szukaj

Piosenka “Gwiazdy” Agaty Serwin

Młodość to stan który szybko mija. Boleśnie przekonujemy się o tym, że nie wszystkie relacje wytrzymują próbę czasu. Czy w gwiazdach będziemy mogli odnaleźć w przyszłości wspomnienia tych pięknych, beztroskich chwil spędzonych wspólnie z przyjaciółmi? Właśnie ten temat podejmuje pierwsza piosenka Agaty Serwin “Gwiazdy”.

Agata Serwin pochodzi z małej miejscowości niedaleko Krakowa. Uczy się w technikum budowlanym, by swoją przyszłość związać z pracą architekta. Jednak od zawsze jej pasją jest śpiewanie. Pochodzi z muzykalnej rodziny, także jej bliscy brali udział w powstawaniu niniejszego utworu. 

W 2020 roku o Agacie Serwin usłyszała cała Polska, kiedy brawurowo, z wielką radością i energią wykonała piosenkę ,,What Makes You Beautiful” zespołu One Dicrection dostała się do finału programu Szansa na Sukces Eurowizja Junior. Choć udział w finale nie zagwarantował jej udziału w Eurowizji, Agata nie kończy swojej przygody z piosenką. Wręcz przeciwnie, dopiero ją rozpoczyna. Cieszymy się, że Strona Dobra może jej w tym towarzyszyć.

Interpretacja utworu zawarta w teledysku przenosi nas do świata wspomnień z czasów dzieciństwa. Naszą misją jest edukacja technologiczna, dlatego nie wahamy się zdradzić sekretów technicznych. Teledysk przygotowany przez Stronę Dobra powstawał przez kilka miesięcy. Zdjęcia do niego były robione w rodzinnej miejscowości Agaty a także w Krakowie, w studiu gdzie powstała piosenka.  Teledysk zrealizowano w całości aparatem Sony a6600, częściowo z gimbalem Zhiyun Weebill S. Obiektywy jakich użyto to Sony 18-105 mm 4,0 i Sigma 16 mm 1,4. Montaż w całości wykonano w programie DaVinci Resolve 18. Jedno z ujęć zostało nagrane w specjalnie do tego zaaranżowanym studiu z prostym kranem kamerowym. Użyto także drona DJI Air 2s.

Chcesz nauczyć się tworzyć takie teledyski i filmy? Już niedługo ruszamy z Akademią Strony Dobra.

Zapraszamy na premierę 21 czerwca o godz. 21:06.

Występują: Jadwiga Serwin, Jacek Serwin, Zuzia Szczyrbak, Julia Janik, Piotr Łężniak.
Akompaniament i muzyczną interpretację utworu przygotował Gabriel Łężniak.
Słowa Agata Serwin, Jadwiga Serwin
Muzyka: Gabriel Łężniak (piano), Agata Serwin (skrzypce)
Wokal: Agata Serwin
Teledysk: StronaDobra.pl

Ostatnio opublikowane na naszej stronie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skip to content