Powstaje film dokumentalny o wyprawie Rowerowe ŚDM

3 śmiałków, 3 rowery ważące prawie 50 kg, ponad 3.800 km do przebycia w 28 dni. Strona Dobra przygotowuje film dokumentalny o wyprawie Rowerowe ŚDM.

Zaczęło się od niewinnego żartu — Pomysł tej inicjatywy zrodził się spontanicznie i myślę, że ta spontaniczność to jest cecha tego wyjazdu. Pomysłodawcą tego wyjazdu był Marcin i śmiejemy się, że to głupi pomysł był i tak go nazwaliśmy na początku. — Relacjonuje ks. Marcin Napora, wikariusz parafii Najświętszego Salwatora w Krakowie. — Natomiast później, chyba w tym samym dniu Bartek zadzwonił do mnie i ten pomysł mi przedstawił. Ja oczywiście byłem negatywnie nastawiony ze względu na odległość i że trzeba na to poświęcić te prawie 30 dni. — dodaje.

Jednak panowie nie zrazili się ogromem przygotowań. Już prawie rok wcześniej rozpoczęły się przygotowania do niej. Najpierw teoretyczne, planowanie i poszukiwanie sponsorów, zakup sprzetu. Później na wiosnę przygotowania kondycyjne. W tym momencie wyprawa już się rozpoczęła. Jak wyglądały te przygotowania, jak wygląda cała wyprawa i jakie historie przywiozą jej uczestnicy, będziecie mogli zobaczyć już wkrótce. Na razie zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Ostatnio opublikowane na naszej stronie

Opieka wytchnieniowa jako realna potrzeba

Opieka wytchnieniowa to forma opieki i wsparcia dla osób, które opiekują się ciężko chorymi lub przewlekle chorymi członkami rodziny lub innymi bliskimi

Modlitwa albo psikus

– Chodzi o to, żeby te dzieci miały przez ten moment taką chwilę pozytywnego kontaktu z ludźmi kościoła, bo być może będą

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] będziemy mogli dowiedzieć się więcej z  filmu, który przygotowuje Strona Dobra. Zwiastun możemy obejrzeć już […]

Skip to content