12

mar

2018

Róża dla Jezusa Miłosiernego 2018

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zapraszam do wzięcia udziału w happeningu “Róża dla Jezusa Miłosiernego”, które odbywa się w sobotę poprzedzającą Niedzielę Miłosierdzia (tj. 7.04.2018) w godzinach między 10 a 15. Od kilku lat angażuje się w niego kilkaset młodych ludzi  z różnych parafii. Najpierw jest próba na stadionie, później przejście na rynek, taniec, koronka do Bożego Miłosierdzia i wyjście do ludzi z różami i zaproszeniem na Niedzielę Miłosierdzia. Od uczestników wymaga się dobrego opanowania układu, który nie należy do najłatwiejszych – wiąże się to  z udziałem w próbach.

Zgłoszenia na próbach. Informacje u x. Jarosława.

Plan prób:

czwartek, 22.03 – 18:00
piątek, 23.03 – 18:00

czwartek, 5.04 – 18:30
piątek, 6.04 – 18:30

Planowo próby mają odbyć się w szkole. Trzeba mieć obuwie na zmianę. Jednak jeżeli pogoda pozwoli, to możemy zrobić je na świeżym powietrzu. 

 

Plan wyjazdu:

8:15 – wyjazd spod kościoła w Przytkowicach.
10:00 – próba wspólna na hali na stadionie Wisły. Potem przejście korowodem na Rynek Główny.
13:00 – flashmob: Taniec Wielkanocny, koronka do Bożego Miłosierdzia i taniec do piosenki “Jezu ufam Tobie”
15:00 – Powrót do Przytkowic.

Tancerze ubierają się na biało!!!

Koszt: 10 zł.

 

 

Filmy z poprzednich lat:

 

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

kw.

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: