10

gru

2017

Powitanie nowego roku liturgicznego [FOTO]

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Sylwester jak sylwester. Coś się kończy a coś zaczyna. Ale my w tym roku zabawę na koniec roku mieliśmy już 2 grudnia. Dlaczego tak wcześnie? Przecież wtedy kończył się stary rok liturgiczny a w niedzielę, 3 grudnia mieliśmy już Pierwszą Niedzielę Adwentu a tym samym pierwszy dzień nowego roku. I tak jak w sylwestra, ten dzień też coś kończy a coś zaczyna.

W tym roku chcemy podjąć pewne wyzwanie – obudzeni przez Światowe Dni Młodzieży – wyruszyć na wędrówkę w poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Ale na tą drogę ruszamy razem z innymi, dlatego na zabawę zaprosiliśmy też duszpasterstwo młodzieży z Pcimia (zobacz stronę) oraz z Sułkowic. O dobrą zabawę zatroszczyli się Lila i Mariusz, ledniccy wodzireje z Brzeska.

Po dobrej zabawie teraz czas na wytężoną pracę.

 

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

kw.

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: