9

wrz.

2018

OSL – 9.09.2018 r.

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Ogłoszenia Służby Liturgicznej
Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Przytkowicach

 

 

 

9 września 2018 r.
XXIII Niedziela Zwykła

  1. Z liturgii Kościoła: w piątek jest Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W IV wieku odnaleziono krzyż, na którym umierał Pan Jezus. Właśnie 14 września po raz pierwszy ukazano go światu. Było to tak doniosłe wydarzenie, że do dziś obchodzimy w tym dniu święto.
  2. Służbę Liturgiczną zapraszamy w najbliższą sobotę na ognisko i zabawę którymi rozpoczniemy nowy rok formacyjny. Godzina 17:00, leśniczówka za torami p. Warmuz.
  3. Młodzież z naszej diecezji zjeżdża się 22 września (sobota) do Centrum Jana Pawła II by wspólnie przeżyć Mszę Świętą a także wspólnie się bawić i integrować. Wystąpią dla nas m.in. Siewcy Lednicy i NieMaGoTu. Wyjazd rano, powrót po południu. Szczegółowy plan wyjazdu zostanie podany w przyszłą niedzielę. Koszt wyjazdu: 10 zł. Zapisy u księdza.
  4. Bardzo proszę zwrócić uwagę na porządek w szafie z komeżkami i na czystość stroju liturgicznego po wakacjach.

    Błogosławieństwa Bożego na cały tydzień!

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

Kwi

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: