7

Paź

2018

OSL – 7.10.2018 r.

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Ogłoszenia Służby Liturgicznej
Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Przytkowicach

7 października 2018 r.
XXVII Niedziela Zwykła

  1. Zbiórka kandydatów na ministrantów w poniedziałek o godz. 16:30
  2. Dzisiaj o godz. 16:15 jest procesja różańcowa. Zachęcam wszystkich ministrantów i lektorów do obecności.
  3. Całą LSO zapraszam na halę w poniedziałek. Jako, że jest wśród was duża różnica wieku, starszych zapraszam od 18:00 do 18:45, a potem młodszych, od 18:45 do 19:30. Dlatego młodsi mogą spokojnie po zbiórce zostać na Mszy Świętej.
  4. Przypominam też, że różaniec odmawiamy wspólnie w kościele o godz. 17:15. Jeżeli nie możesz przyjść, pomódl się na różańcu samemu.
  5. Ministranci: grupowi zaproszą was w tym tygodniu na zbiórki. Możecie się umówić w dogodnym dla was terminie i miejscu. Obecność obowiązkowa! Nie dotyczy to kandydatów, którzy jeszcze nie mają przydziału do grup.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11:00 będzie miało miejsce poświęcenie dzwonów. Asysta będzie uroczysta, z kadzidłem i długim wejściem. Dlatego prezes poprosi niektórych z was o przyjście właśnie na tą Mszę. Próba dla uroczystej asysty w przyszłą niedzielę o 10:15.

Niech Maryja wyprasza wam wiele łask.

 


 

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

Kwi

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: