10

kw.

2019

Misje Święte – #4 Środa

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Kolejny dzień Misji Świętych, będący półmetkiem naszej modlitwy. W dzisiejszym dniu stanęliśmy przed Panem, jak marnotrawny syn przed swoim ojcem, aby przepraszać Go za nasze grzechy.

W czasie dzisiejszej liturgii ksiądz proboszcz, który jest odpowiedzialny za naszą wspólnotę, przepraszał wpierw za swoje grzechy a później, klęcząc przed ołtarzem, za grzechy całej wspólnoty i wszystkich parafian. Bóg, jak czuły ojciec czeka na każde swoje zagubione dziecko. Trzeba tylko zebrać się w sobie i wrócić do domu. Czy ja żałuję za swoje grzechy? Niech to pytanie będzie przygotowaniem do piątkowej spowiedzi.

Posłuchaj nagrania całej Mszy Świętej:

(Aby pobrać nagranie kliknij “Download” na odtwarzaczu)

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

kw.

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: