29

paź

2020

Kolejne spotkanie Kursu lektorskiego w sobotę

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Szczęść Boże.

Zgodnie z planem zapraszam w najbliższą sobotę (31.10.2020 r.) na spotkanie w ramach tegorocznego Kursu Lektorskiego.

Odbędzie się, podobnie jak poprzednie, na platformie Zoom.

Na maile, które podaliście dwa tygodnie temu otrzymaliście link i hasło.

Spotykamy się punktualnie o 9:00. Spotkanie potrwa ok. 2 godzin (z przerwą, ale o drożdżówki i herbatę musicie zatroszczyć się sami).
Jeżeli nie dostaliście wiadomości, sprawdźcie w folderze Spam. Jeżeli tam trafiła, kliknijcie coś w rodzaju “To nie jest spam”, żeby więcej tam nie wpadała. Jeżeli nie ma jej również tam, skorzystajcie z formularza kontaktowego (na dole strony) i dajcie znać, że coś jest nie tak, podając jeszcze raz was adres e-mail.

Pozdrawiam was serdecznie,
życzę zdrówka i pogody ducha!

Do zobaczenia i usłyszenia
ks. Jarosław Gawęda
Dekanalny Duszpasterz Młodzieży

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

kw.

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: