Chwalcie Go!

Adoracje Uwielbieniowe

“Życzę Wam również, abyście — po rozpoznaniu spraw zasadniczych i doniosłych dla Waszej młodości, dla projektu całego życia, jakie jest przed Wami, doznali tego, o czym mówi Ewangelia: „Chrystus spojrzał na niego z miłością…” Życzę, abyście doznali takiego spojrzenia! Życzę, abyście, doświadczyli tej prawdy, że On: Chrystus patrzy na Was z miłością!”

Jan Paweł II w liście do młodych Parati Semper

Ewangeliści zapisali ważne spotkanie młodego człowieka z Jezusem. Po latach nie byli ze sobą zgodni co do tego, kim on był. Zapamiętali jednak dobrze to, jakie pytanie zadał: “Co mam czynić aby osiągnąć życie wieczne?“. To pytanie, choć może nie dokładnie w taki sposób ujęte jest w każdym z nas. Pytanie o to, co robić? Jaką pójść drogą? Co wybrać? I czasem zdarza się, że przez lata nie możemy znaleźć na nie odpowiedzi, błądząc i gubiąc się w życiowych zakrętach. Ale jest jedna Osoba, która może nam udzielić odpowiedzi. On zna nas doskonale, lepiej niż my sami siebie. On zna nasz język, pomimo że my często nie potrafimy dogadać się z naszym otoczeniem. Wystarczy przyjść i osobiście zadać to pytanie Jezusowi. A bardzo dobrą okazją ku temu, jest comiesięczna Adoracja zainspirowana i prowadzona przez młodzież. W imieniu Jezusa, zapraszam na to spotkanie również Ciebie. Spotykamy się w każdy 2-gi piątek miesiąca o godz. 19:30 w kościele w Przytkowicach.

Kolejne spotkania:

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!