25

Mar

2019

Biwak z harcerzami ze Stanisławia Dolnego

ks. Jarosław Gawęda
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

HarcBiw-1W poprzedni weekend, z piątku na sobotę, w naszej szkole odbył się biwak PDH “Tajemnica” wraz z DH “Nasze zoo” ze Stanisławia Dolnego. Biwak miał na celu nie tylko integrację obu drużyn, ale także przygotowanie do XXIII Rajdu Powitania Wiosny, który ma niedługo odbyć się u naszych sąsiadów. Dlatego poprosiliśmy jednego z naszych parafian, żołnierza a zarazem ratownika medycznego, by przypomniał nam podstawowe zasady Pierwszej Pomocy. Drugiego dnia uczestnicy ruszyli w teren, by sprawdzić swoje harcerskie umiejętności. Cieszymy się, że harcerstwo w Przytkowicach nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak nasza drużyna boryka się z poważnym problemem braku drużynowego i opiekuna. Dlatego jej przyszłość nadal jest owiana tajemnicą….

ks. Jarosław Gawęda

ks. Jarosław Gawęda

Od dawna chciałem dążyć do sukcesu w życiu i dzielić się z innymi doświadczeniami z tej drogi, dlatego w 2009 roku założyłem pierwszy blog. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, co wkrótce wydarzy się w moim życiu i dokąd mnie to zaprowadzi. Tym bardziej nie wiedziałem, że w 2017 roku odprawię pierwszą Mszę Świętą. Ta wspaniała przygoda trwa do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj inne wpisy na stronie:

29

Kwi

2021

ks. Jarosław Gawęda
Brak komentarzy
Spotkanie Lednickie zbliża się już wielkimi krokami. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się ono w trybie on-line, ponieważ

ZANIM ZACZNIESZ...

... POMÓDL SIĘ DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen!

%d bloggers like this: